رزرواسیون پرواز های VIP کلاس

مطمئناً اکثر افراد دوست دارند تا پرواز با هواپیماهای کوچک خصوصی موسوم به جت خصوصی را تجربه کرده و از امکانات بالای این نوع از هوپیماها بهره بگیرند. کیفیت، امکانات و خدمات جت خصوصی، حتی از پروازهای فرست کلاس هواپیماهای بزرگ هم بالاتر است و شما در سفر با جت خصوصی، هر آن‌چه از نظر تغذیه‌ای، بهداشتی، راحتی، سرگرمی و.. نیاز داشته باشید را در دسترس خواهید داشت.

سفر با جت خصوصی با اجاره‌ی این جت‌ها از طریق هواپیمایی سیمرغ امکان‌پذیر است و هزینه‌ی آن از هزینه‌ی بلیط هواپیما بالاتر است. شما در هنگام اجاره‌ی این جت‌ها، هیچ گزینه‌ای را برای شما تعیین نمی‌کنند، بلکه این خود شما هستید که تمام شرایط سفر با جت خصوصی خود را تعیین می‌کنید و هواپیمایی سیمرغ هم شرایط شما را به‌صورت کامل ایجاد می‌کند.

چگونه می‌توان جت خصوصی را اجاره  کرد؟

یکی از مهمترین خدمات هواپیمایی سیمرغ پرواز های VIP با جت می باشد و افراد می‌توانند با پرداخت مبلغ تعیین شده‌ای، سفر با جت های خصوصی این شرکت را تجربه کنند را برای مدت زمان خاص و مقصد خاصی به انجام برسانند. افراد می‌توانند با پرداخت هزینه‌های تعیین شده، جت‌های خصوصی هواپیمایی صبا را برای سفرهای داخلی و برون مرزی ایران اجاره نمایند. 

چه افرادی می‌توانند از جت خصوصی استفاده کنند؟

معمولاً افراد مشهور یا افراد سیاسی که بخاطر شرایط شغلی خود نمی‌توانند با هواپیماهای معمولی و تجاری سفر کنند، از جت‌های خصوصی استفاده می‌کنند. البته گاهی زمان دقیق رسیدن به جلسات و کنفرانس‌های بین‌المللی، دلیل دیگر استفاده‌ی افراد سرشناس از جت‌های خصوصی است.
علاوه بر ایشان، هر فرد ثروتمندی که توانایی پرداخت هزینه‌های اجاره جت‌های خصوصی را داشته باشد، می‌تواند سفر با جت خصوصی را تجربه کند و محدودیتی برای آن‌ها وجود نخواهد داشت. همچنین گروه‌های کوچک، تیم‌ها و خانواده‌ها می‌توانند از سفر با این جت‌ها به‌صورت خصوصی و خودمانی بهره بگیرند. 

چطور جت خصوصی مناسب خود را کرایه کنیم؟

جت‌های خصوصی هواپیمایی سیمرغ، سایزهای مختلفی دارند و امکانات آن‌ها نیز تا حدی با دیگری متفاوت است. بنابراین در هنگام اجاره‌ی جت خصوصی، باید تعداد مسافران، برنامه‌ریزی‌های سفر و دیگر شرایط سفر مشخص شود تا بهترین مدل جت خصوصی توسط هواپیمایی صبا به افراد معرفی گردد.
آن‌گاه افراد می‌توانند دقیقاً متناسب با نیاز خود از بهترین جت خصوصی استفاده کنند که بتوانند جت موردنظرتان را در اختیار شما قرار دهند.

آیا می‌توان روی سریع‌تر بودن جت‌های خصوصی حساب کرد؟

مطمئناً وقتی نام «جت» می‌آید، بیشتر افراد به یاد سرعت بالای آن‌ها می‌اُفتند، اما در مورد جت‌های خصوصی این‌طور نیست و سرعت آن‌ها تقریباً با سرعت دیگر هواپیماهای مسافربری، برابری می‌کند؛ اما با توجه به خطوط پروازی مجزایی که این جت‌ها دارند و همچنین با توجه به اینکه محدودیت‌ها و تأخیرهای هواپیماهای مسافربری در آن‌ها وجود ندارد، جت‌های خصوصی هواپیمایی سیمرغ می‌توانند مسافران خود را سریع‌تر به مقصد برسانند.
باید در نظر داشته باشید که مراحل طولانی چک-این پرواز و مراحل امنیتی در جت‌ها وجود ندارد و مسیر آن‌ها سرراست‌تر از دیگر هواپیماهاست و همین موضوعات سبب می‌شود تا سفر با جت خصوصی برای افراد سریع‌تر باشد. اما معمولاً این سرعت بخاطر سریع بودن خود سیستم جت نیست.

آیا می‌توان روی امنیت بالاتر جت‌های خصوصی هواپیمایی صبا حساب کرد؟

بنابر یک سری دلایل منطقی می‌توان گفت که امنیت پرواز در سفر با جت خصوصی بالاتر از سفر با دیگر هواپیماهای مسافری و تجاری است. این دلایل به قرار زیر هستند:

  1. جت‌های خصوصی جوان‌تر، سرحال‌تر و سبک‌تر از هواپیماهای تجاری و مسافری هستند و همین موضوع می‌تواند تا حدی امنیت جت‌ها را بالاتر ببرد.
  2. اگرچه جت‌های خصوصی نیز تابع همان قوانینی هستند که دیگر هواپیماها در پروازهای خود از آن‌ها استفاده می‌کنند، اما گاهی شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده‌ی جت‌های خصوصی سعی می‌کنند تا بر روی امنیت پرواز با جت‌های خود فوکوس کرده و آن را در حد بالایی برای مشتریان خود فراهم کنند.  
  3. با توجه به اینکه تعداد مسافران در جت‌های خصوصی کم و مشخص است و همچنین افرادی که آن را اجاره می‌کنند، همدیگر را می‌شناسند (گروه‌ها، تیم‌ها و ….) پس نگرانی از بابت بمب‌گذاری یا حملات تروریستی دیگر مسافران هواپیما وجود ندارد (مشکلی که گاهی هواپیماهای بزرگ با آن روبه رو هستند!)

محدودیت‌های حمل بار در جت خصوصی هواپیمایی سیمرغ چگونه است؟

یکی از نکات مثبت و مزایای سفر با جت خصوصی این است که هیچ محدودیتی از نظر وزن و تعداد چمدان در آن وجود ندارد. شما می‌توانید هرگونه وسیله‌ای را با خود به داخل کابین جت خصوصی‌ ببرید، به شرطی که وسیله در جت جای شود.
حتی برای حمل حیوانات خانگی، مایعات و دیگر لوازمی که حمل آن‌ها در دیگر هواپیماها ممنوع است، در جت‌های خصوصی ممنوعیتی ندارد و شما می‌توانید در سفر با جت خصوصی هواپیمایی سیمرغ، تمام آن‌چه که دلتان می‌خواهد را با خود ببرید!

فضای داخلی جت خصوصی هواپیمایی سیمرغ چگونه است؟

وقتی از سفر با جت خصوصی صحبت می‌کنیم، طبیعتاً باید فضای داخلی شیک و لاکچری را برای آن در نظر بگیریم. باید توجه داشته باشید که کلیه امکانات رفاهی از قبیل صندلی‌ها و مبلمان نرم و راحت، صندلی‌های تاشو تختخواب‌ شو، سرویس بهداشتی‌های لوکس، حمام به همراه دوش آب گرم در بالاترین ارتفاع، سالن نشیمن، سالن‌ کنفرانس، اتاق بازی و … از جمله مواردی هستند که می‌توانند در یک جت خصوصی موجود باشند.
شما در هنگام اجاره جت باید شرایط و انتظارات خود را مطرح کنید تا جتی که امکانات موردنظر شما را دارد در اختیارتان قرار داده شود.

 

 


چاپ   ایمیل