با ما همراه باشید

پل ارتباطی شما با ما

Please make sure that, re-captcha pluging is enabled

دفتر مرکزی ایران

  • 21-91010209(98+)
  • 930-2531800(98+)

آدرس

دفتر مرکزی: ایران تهران شهرک اکباتان بلوار شهید نفیسی ساختمان سیمرغ طبقه سه واجد چهار : 
کد پستی: 78721-6488

ایمیل

  • info@vipairlines.ir
  • support@vipairlines.ir

ساعت کاری

  • شنبه تا چهار شنبه  9AM to 17PM
  • پنجشنبه  09AM to 14PM
Image

چشم انداز خدمات مسافران

هواپیمایی تشریفاتی SIMORGH AIRLINES

ارائه خدمات قبل از سفر به مسافران هواپیمایی سیمرغ
هواپیمایی SIMORGH AIRLINES با استفاده از انواع ناوگان مدرن و با ظرفیتهای پروازی بزرگ و کوچک آماده خدمت رسانی به عموم مردم و مدیران با استفاده از سامانه خدمات مسافران سیمرغ می باشد.صاحبان صنایع و مدیران اقتصادی که به واسطه مسئولیت ها، محدودیت بسیار بیشتری در زمان در مقایسه با افراد عادی دارند عموماً نمی توانند برنامه جلسات و مسیر حرکت خود را با زمان پرواز های تجاری هماهنگ کنند لذا در اینگونه مواقع استفاده از انواع پرواز های منطقه ای با هواپیماهای کوچک و یا جت اختصاصی بهترین راه حل است.ما برای هر گونه نیاز پروازی تکی و گروهی راه حل ویژه داریم و هدف ما آسایش و رفاه مسافران در طول سفر می باشد
Image

خدمات مسافران هواپیمایی تشریفاتی SIMORGH AIRLINES

در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو مسافران هستیم

کابین هواپیما : بیزینس کلاس هواپیمایی تشریفاتی SIMORGH AIRLINES محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت , کار و یا مطالعه می باشد . فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین . احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی تشریفاتی SIMORGH AIRLINES نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.

21-91010209(98+)
930-2531800(98+)

info@vipairlines.ir support@vipairlines.ir

ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات پروازی راحت و با کیفیت به مشتریان خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان به خدمات و به اطلاعاتی که ممکن است در مورد خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.